Get Adobe Flash player
Start O nas

O nas

 

 

 

Żłobki „Kubuś i Przyjaciele” powstały z myślą o rodzicach takich jak My, którzy borykali się z problemem braku miejsc dla dzieci w żłobkach, a jednocześnie chcą wrócić do pracy i powierzyć maleństwa w dobre ręce. Stworzyliśmy miejsca, w którym dzieci będą czuły się jak w domu, otoczone czułą opieką będą zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności wśród swoich rówieśników.

 

Dla nas najważniejsze są dzieci, ich potrzeby i pragnienia. Każdy człowiek jest wyjątkowy,  jedyny w swoim rodzaju i potrzebuje indywidualnego podejścia oraz zrozumienia. Każdy rodzic chce aby jego dziecko wyrosło na dobrego, zaradnego i mądrego człowieka. Przebywając z dziećmi kształtujemy ich charakter, zachowania, umiejętności, zainteresowania czy pasje. Poprzez zabawę i naukę chcemy przekazać im jak najwięcej pozytywnych wartości aby wyrosły właśnie na takich ludzi.

 

Dzieci są pod opieką młodych, kreatywnych ,doświadczonych niań,  które kochają maluchy i to co robią. Uczą dzieci poprzez zabawę samodzielności, przebywania w grupie, rozwijają w nich poczucie wartości oraz dostrzegają indywidualne potrzeby. 

W naszych żłobkach jedna opiekunka zajmuje się maksymalnie 5 dzieci. 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom a zarazem obawom rodziców, zainstalowaliśmy we wszystkich placówkach interaktywny monitoring. Dzięki niemu będą państwo mogli w każdej chwili zobaczyć swoją pociechę i być spokojni, że jest w dobrych rękach.

 

 Placówki są wpisane do rejestru żłobków i klubów dziecięcych gminy miasta Kraków, co daje państwu gwarancję, że spełniamy wszelkie normy bezpieczeństwa PPOŻ oraz sanepidu i pozostajemy pod stałą ich kontrolą.

 

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie państwa sugestie, zastrzeżenia czy potrzeby. Chcemy aby państwo współtworzyli z nami żłobki tak aby dzieci czuły się w nich szczęśliwe i bezpieczne.

 

Zespół kubusiprzyjaciele.pl